En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi

2010Posted Daphne Lazer

 

en iyi lazer epilasyon hangisi

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi

Lazer epilasyon işlemleri lazer cihazları ile uygulanmaktadır. Lazer cihazları epilasyon amacıyla kullanılanlar ve diğer kozmetik uygulamalarda kullanılanlar olarak gururlanabilir. Epilasyon lazerleri olarak bilinen lazerler dioede lazerler, alexandrite lazerler ve nd yag lazerlerdir. Bu lazerler teknik özelliklerine göre isimlendirilmişlerdir. Bu isimlendirme dalga boylarındaki içerdikleri ışınlara göre yapılmaktadır. Alaxandrite lazer 755 nm, diode lazer 810 nm ve nd yag lazer 1064 nm dir.

En İyi Lazer Yöntemi

2010Posted Daphne Lazer

 

Lazer epilasyon cihazları cilde uygulandığında farklı etkiler göstermektedir. Bu farklı etkinlik kılın derginliğine ve rengine göre, cildin koyu ya da açık cilt olmasına göre değişmektedir. Bu nedenle farklı lazer tipleri farklı kişilerde seçilmelidir.

En İyi Epilasyon

January 10, 2010Posted by Someone

 

Yani özetle en iyi lazer epilasyon cihazı diye bir şey yoktur. Sizin için en iyi olan cihaz seçilmelidir. Bu nedenle bir lazer kliniğinde ham diode hande alexandrite lazer bulunmalıdır. Bu durumda doktor sizin cilt yapınıza, kıl yapınıza ve bölgeye göre en uygun lazeri seçebilir.

İçerik : En iyi Lazer Epilasyon Kayseri, Kayseride En iyi Lazer Epilasyon, lazer epilasyon yöntemleri, lazer epilasyon fiyatları Kayseri ve lazer epilasyon merkezleri Kayseri bilgileri.

Tags: en iyi epilasyon, en iyi lazer epilasyon, lazer epilasyon, lazer, epilasyon, epilasyon merkezleri Kayseri, Epilasyon fiyatları Kayseri